Nasale wies opolska
Nasale
to wieś opolska

Cmentarz Komunalny w Nasalach

Ostatnia aktualizacja 04.07.2015 r. godz. 09:14
Wykaz osób pochowanych na cmentarzu Komunalnym w Nasalach.

Pochowanych osób 156 stan z dnia 04.07. 2014 r.

                   SEKTOR A
Lp. Imie i nazwisko Data urodzin Data śmierci Wyznanie
RZĄD 1
1 Franciszek Tomeczek 30.11.1926r. 27.07.2014r. Kat.
2 Jerzy Starowoytow 1972r. przeżył 40 lat. 10.02.2012r. Pr.sł.
3 Maria Sereda 05.05.1925r. 10.02.2008r. Ś.J.
4 Władysław Nawrocki 27.06.1915r. 19.02.2007r. Kat.
5 Józef Sowa 22.01.1937r. 19.02.2001r. Kat.
6 Elżbieta Pelka 20.12.1920r. 03.02.2005r. Kat.
7 Franz Pelka 04.05.1013r. 12.07.2000r. Kat.
8 Paulina Sobania 28.03.1886r. 24.10.1980r. Kat.
9 Cenisława Sowa 11.09.1956r. 30.06.1980r. Kat.
10 Wiktor Misiok 04.08.1904r. 21.03.1976r. Kat.
Żona Wiktora Misiok wyjechała do Niemiec i dożyłą prawie 100 lat,zmarła około 2007 r. pochowana została w Niemczech
11 Józefa Czernous 25.05.1901r. 20.04.1974r. Kat.
12 Dymitr Czernous 05.11.1913r. 13.07.1990r. Kat.
13 Józef Byczkowski 22.11.1904r. 28.09.1974r. Kat.
14 Bączkowski Stanisław 05.06.1900r. 08.10.1974r. Kat.
15 Natalia Bączkowska 08.08.1906r. 14.08.1981r. Kat.
16 Zdzisława Musiałek 22.04.1950r. 11.03.1990r. Kat.
17 Włodzimierz Buć 06.09.1906r. 30.01.1975r. Kat.
18 Zofia Kłosak 15.05.1919r. 03.03.1975r. Kat.
19 Anastazja Szumlakowska 12.02.1906r. 23.04.1976r. Kat.
20 Stefania Fojtar 20.06.1920r. 05.06.1984r. Kat.
21 Józef Fojtar 26.02.1914r. 27.02.1977r. Kat.
22 Genonefa Żółkowska 1913r. przeżyła 64 lata. 13.03.1977r. Kat.
23 Zofia Kaczmarek 31.10.1896r. 25.04.1977r. Kat.
24 Michał Kaczor 22.03.1911r. 25.06.1977r. Kat.
Janina Kaczor 21.09.1925r. 20.05.1986r. Kat.
25 Maria Żołyńska 21.03.1892r. 29.08.1977r. Kat.
26 Franciszek Pelc 10.04.1910r. 09.02.1978r. Kat.
27 Zofia Pelc 19.11.1924r. 12.12.1995r. Kat.
28 Antoni Janicki 20.02.1902r. 05.12.1979r. Kat.
29 Zofia Janicka 12.05.1904r. 22.01.1988r. Kat.
30 Zofia Barglik 05.01.1928r. 30.05.1980r. Kat.
31 Stanisław Barglik 07.11.1926r. 16.10.1980r. Kat.
32 Bazyli Narajewski 16.05.1909r. 03.07.1980r. Kat.
33 Anna Narajewska 09.02.1914r. 18.10.1985r. Kat.
34 Wilhelm Liebner 31.12.1891r. 20.03.1981r. Kat.
35 Rozalia Liebner 07.06.1891r. 13.09.1982r. Kat.
36 Franciszek Paszek 03.09.1905r. 26.02.1982r. Kat.
37 Maria Paszek 16.06.1921r. 27.11.1986r. Kat.
38 Barbara Paszek 27.11.1995r. 20.02.1996r. Kat. D
39 Tadeusz Kokot 01.12.1998r. 01.12.1998r. Kat. D
40 Maciej Paszek 06.05.1995r. 06.05.1995r. Kat. D
41 Nowak ??? ??? ??? D
42 Zdaniewicz ??? ??? ??? D
43 Magdalena Mendel 29.02.1990r. 29.02.1990r. Kat. D
44 Karol Kondracki 23.12.1977r. 23.12.1977r. Kat. D
45 Jan Więclaw 25.10.1975r. 18.01.1980r. Kat. D
46 Zdaniewicz Daniel 09.09.1981r. 09.09.1981r. Kat. D
47 Zdaniewicz Anna 12.08.1984r. 12.08.1984r. Kat. D
RZĄD 2
 1 Maria Uzdrzychowska Lat 63 12.12.2012r. Kat.
 2 Marianna Piątek 01.07.1943r. 19.05.2010r. Kat.
 3 Antonina Bury Lat 69 04.08.2010r. Kat.
 4 Zbigniew Bury 01.03.1938r. 29.03.2002r. Kat.
 5  Jan Gulka 03.08.1923r. 15.04.1991r. Kat. 
 6  Kazimierz Łapszyński  02.04.1904r. 08.07.1984r. Kat. 
 7 Michalina Buć 06.07.1934r. 31.12.1983r. Kat. 
 8 Helena Nakonieczna 16.02.1913r. 07.08.1981r. Kat. 
 9 Helena Ziółkowska 15.08.1907r. 08.11.1981r. Kat. 
 10 Antoni Bryja 19.10.1916r. 19.12.1981r. Kat. 
 11 Maria Bryja 1922r. przeżyła 81 lat. 29.05.2003r. Kat. 
 12 Władysława Żywiołek 04.07.1903r. 16.07.1983r. Kat. 
 13 Bronisława Zadros 09.04.1914r. 16.07.1983r. Kat. 
 14 Marian Zadros 27.09.1914r. 17.01.1982r. Kat. 
 15 Tekla Dąbrowska  25.12.1904r. 10.06.1991r. Kat. 
 16 Józef Perka 09.04.1915r. 01.01.1991r. Kat. 
 17 Stefan Szumlakowski 21.02.1902r. 25.11.1981r. Kat. 
 18 Alojzy Dobrzyniecki  23.03.1914r. 21.01.1986r. Kat. 
 19 Janina Marzec  20.12.1946r. 07.05.1990r. Kat.
 20 Klara Wojtas 06.08.1898r. 12.06.1983r. Kat. 
 21 Mieczysław Kubik 15.12.1924r. 08.04.1989r. Kat.
 22 Janina Kubik 07.01.1925r. 07.10.2008r. Kat. 
 23 Bronisław Słociński 01.04.1915r. 25.08.1990r. Kat.
 24 Antonina Słocińska 13.06.1916r. 25.05.1996r. Kat.
 25 Józef Widera 27.03.1931r. 31.07.1988r. Kat.
 26 Jadwiga Widera 14.10.1932r. 05.03.2008r. Kat.
 27  Paweł Janicki 23.01.1931r. 24.01.1983r. Kat. 
 28 Aleksander Zdaniewicz

Józef Zdaniewicz
10.12.1910r. 22.05.1986r. Kat. 
 29 Lat 66 01.01.2013r. Kat.
 30 Anna Zdaniewicz 17.08.1916r. 26.12.1999r. Kat. 
 31 Maria Kondracka 20.08.1897r. 12.08.1988r. Kat. 
 32 Jan Feszyk 18.04.1907r. 26.02.1991r. Kat.
Zona pochowana w Kluczborku bądź w Kupach. Kat.
 33 Elfryda Zimnowoda 19.02.1929r. 10.06.2009r. Ewang.
 34 Paweł Zimnowoda 14.02.1932r. 20.04.1991r. Kat.
 35  Stanisław Religa 05.10.1932r. 21.02.2002r. Kat. 
 36 Marceli Wawryszyn 10.11.1928r. 11.01.2004r. Kat. 
 37 Jan Narajewski 02.01.1937r. 26.07.2008r. Kat. 
 38 Henryk Więcław 15.07.1941r. 18.12.2004r. Kat.
 39 Jan Olejnik 24.01.1950r. 01.01.2005r. Kat. 
RZĄD 3
 1 Janusz Zamorski 11.11.1954r. 24.05.2011r. Kat.
 2 Stefania Karaś 24.01.1953r. 25.03.2010r. Kat. 
 3 Janina Pałaszewska 21.06.1948r. 22.11.2003r. Kat. 
 4  Jerzy Pałaszewski  28.09.1943r. 19.11.2006r. Kat. 
 5 Janina Szerląg  14.01.1922r. 06.04.2006r. Kat. 
 6 Jan Szerląg  24.12.1921r. 12.01.1998r. Kat. 
 7 Władysław Cesarz  28.02.1909r. 25.11.1993r. Kat. 
 8 Jolanta Nakonieczna  09.04.1967r. 25.05.2002r. Kat. 
 9 Janina Kozica  10.12.1937r. 23.05.1997r. Kat.
10 Edward Reszka  01.06.1932r. 26.05.2001r. Kat. 
11  Władysław Wolak  11.06.1932r. 04.03.2010r. Kat. 
12 Paulina Wolak  15.10.1034r. 09.11.1995r. Kat. 
13  Anna Kłosak  20.08.1938r. 05.09.1994r. Kat. 
14  Tadeusz Kindziak  01.09.1938r. 22.09.1996r. Kat. 
15  Anastazja Troch  21.01.1932r. 13.07.1996r. Kat. 
16  Jan Troch  28.12.1938r. 15.11.2007r. Kat. 
17  Zenon Szmigiel  25.06.1933r. 26.06.1993r. Kat. 
18  Anna Szmigiel  20.07.1937r. 31.12.2007r. Kat. 
19  Stanisława Pichlińska  06.03.1927r. 29.05.2005r. Kat. 
20  Agnieszka Wyrembak  14.01.1935r. 30.03.1994r. Kat. 
21 WładysławWyrembak Lat 81 12.02.2015r. Kat.
22  Paweł Bryś  16.01.1947r. 03.08.1994r. Kat. 
23  Zbigniew Paszek  23.08.1959r. 04.09.1995r. Kat. 
24  Adam Paszek  Lat 80  10.01.2009r. Kat.
25 Anna Jasek  24.03.1975r.  01.04.2002r.  Kat. 
26  Halina Werner  13.11.1951r.  09.10.1995r.  Kat. 
27  Antoni Barglik  19.06.1932r.  11.01.1995r.  Kat. 
28  Władysław Dąbek  02.06.1924r.  08.10.1997r.  Ś.J. 
29  Andrzej Sereda  21.02.1956r.  14.11.1997r.  Ś.J. 
30  Karol Morawiec  30.05.1946r.  21.01.2004r.  Kat. 
31  Stanisław Gizela  15.07.1928r.  28.04.2005r.  Kat. 
32  Józefa Malec  19.03.1938r.  19.08.2007r.  Kat. 
33  Stanisław Paszek  13.01.1959r.  28.04.2007r.  Kat. 
RZĄD 4
 1 Kazimierz Kłapouch 27.04.1931r. 26.01.2014r.  Kat.
 2 Stefan Nakonieczny Lat 75 18.02.2013r. Kat.
 3 Stanisław Kochman 01.11.1935r. 25.03.2011r. Kat
 4 Władysław Wołkowicz  02.09.1919r.  25.10.2009r.  Kat. 
 5  Jan Danielczok 08.06.1945r.  01.09.2008r.  Kat. 
 6 Marian Skowron  22.11.1944r.  11.09.2004r.  Kat. 
 7 Jadwiga Olejnik  01.09.1922r.  09.08.2004r.  Kat. 
 8 Julian Olejnik  08.02.1925r.  06.11.2004r.  Kat. 
 9 Dariusz Bladziak  13.08.1966r.  25.07.2004r.  Kat. 
10 Jan Bączkowski  12.08.1926r.  21.06.2002r.  Kat. 
11 Józefa Bączkowska 09.06.1927r. 16.01.2012r. Kat.
12 Władysława Kochman 27.09.1931r. 28.05.1998r. Kat.
13 Antoni Kochman 10.03.1927r. 05.01.2011r. Kat.
14 Marianna Kleta  18.04.1940r.  19.04.1998r.  Kat. 
15  Lucjan Kleta  Lat 69  26.09.2004r.  Kat. 
16  Agata Przybył  07.07.1922r.  28.11.2006r.  Kat. 
17 Stanisław Wisła             1967r. 24.09.2012r. Kat.
18 Zbigniew Wisła Lat 61 09.05.2015r. Kat.
19 Natalia Wisła Lat 84 03.06.2015r. Kat.
20  Feliks Wisła  27.06.1932r. 01.03.2003r. Kat. 
21 Genonefa Adamska 07.03.1928r. 19.04.2007r.  Kat.
22 Jan Adamski Lat 73 16.08.2010r. Kat.
23 Kurt Borowiak 13.09.1933r. 03.01.2003r. Kat.
24 Teresa Borowiak 24.09.1933r. 20.11.2010r. Kat.
25 Krystyna Wiecha             1936r. 26.10.2012r. Kat.
26  Henryk Wiecha  05.02.1934r.  06.09.2001r.  Kat. 
27  TadeuszZdaniewicz  04.12.1948r.  22.11.1999r.  Kat. 
28  Karol Gajda  12.10.1949r.  22.10.1998r.  Kat. 
29  Maria Dąbek  06.06.1925r.  02.07.2000r.  Kat. 
30  Mariusz Ligocki  13.01.1967r.  02.03.2005r.  Kat. 
31  Stanisław Kondracki  13.11.1928r.  16.03.2001r.  Kat. 
32 Kondracka      
33 Józef Narajewski 02.01.1943r. 14.03.2006r. Kat.
34 Krzysztof Adamski 03.12.1970r. 21.11.2007r. Kat.
35 Maria Spodymek 21.09.1958r. 08.08.2008r. Kat.
36 Tadeusz Wolny 21.09.1949r. 15.03.2009r. Kat.
37 Jerzy Szklorz 21.04.1923r. 12.08.2008r. Kat.
 
         
                   SEKTOR B
         
                   SEKTOR C